تزیین هفت سین ۹۹

 

هفت‌سین سفره‌ای است که ایرانی ها، در عید نوروز تزیین کرده و میچینند. این سفره روی زمین یا روی میز چیده می‌شود. اعضای خانواده در زمان سال تحویل در کنار سفره هفت‌سین می‌نشینند. برخی خانواده ها سفره را تا سیزده روز پس از نوروز نگه می‌دارند و در پایان این چرخه، در روز سیزده نوروز، سبزه را به آب می‌سپارند.

چیدمان سفره هفت‌سین مخصوص ایرانیان است و افرادی در خارج هم که این رسم و رسومات را دوست دارند این سفره را برای خود آماده میکنند همان طور که ما ایرانی ها در کریسمس جشن میگیریم.

افرادی که به مد لباس و دکوراسیون منزل خود اهمیت زیادی میدهند با اعلام شدن رنگ سال قسمتی از ترکیب رنگ خانه و لباس خود را طبق این رنگ انتخاب میکنند. با اعلام شدن رنگ سال ۹۹ یا همان ۲۰۲۰ شما میتوانید برای تزیین سفره هفت سین خود از رومیزی هایی با رنگ مرجانی استفاده کنید یا تخم مرغ های هفت سین را مرجانی رنگ کنید این یک زیبایی خاصی به سفره هفت سین ۹۹ شما میدهد.

ایده های جدیدی برای تزیین سفره هفت سین سال نو را برای شما آماده کرده ایم و در ادامه عکس ها آموزش تزیین ظروف هفت سین و تخم مرغ و شمع برای زیبایی سفره هفت سین را قرار داده ایم.

.

تزیین سفره هفت سین

تزیین سفره هفت سین به سبک مدرن

در این بخش نمونه هایی از زیباترین مدل های سفره هفت سین در سبک های سنتی و مدرن را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم که به سلیقه خانم های خوش ذوق ایرانی تزیین شده اند.

مدل سفره هفت سین

مدل سفره هفت سین سنتی

سفره هفت سین 98

زیباترین مدل های سفره هفت سین

چیدمان سفره هفت سین

چیدمان سفره هفت سین مدرن و امروزی

دیزاین سفره هفت سین

دیزاین سفره هفت سین عروس

دکوراسیون سفره هفت سین

دکوراسیون سفره هفت سین روی میز

سفره هفت سین سنتی

مدل سفره هفت سین سنتی

تزیین سفره هفت سین

تزیین شیک سفره هفت سین

سفره هفت سین 98

ایده های چیدمان و تزیین سفره هفت سین

سفره هفت سین ایرانی

سفره هفت سین شیک و زیبا